Ostu-müügi tingimused

 1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

  1. Ostutingimused kehtivad müüja, Greenclean OÜ, edaspidi Müüja), ja Tellija (edaspidi Tellija) vahel veebipoe aadressiga töötervishoidjaohutus.ee (edaspidi E-pood) vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
  2. Lisaks Ostutingimustele reguleerivad E-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
  3. Greenclean OÜ on õigustatud töötervishoidjaohutus.ee e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje töötervishoidjaohutus.ee kaudu. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel töötervishoidjaohutus.ee. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja Greenclean OÜ vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.
 2. Hinnad

  1. töötervishoidjaohutus.ee e-poe hinnad kehtivad arve tähtajalise tasumise puhul vastavalt punktis 4 sätestatule.
  2. E-poes müüdavate toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
  3. Müüja jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Tellija edastas oma tellimuse enne hinna muutmist, siis kehtib Tellijale hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Nimetatud muudatusi kajastatakse e-poe veebilehel töötervishoidjaohutus.ee
 3. Tellimuse vormistamine

  1. Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse, kui tellimus on esitatud ja arve järgi tasumisele kuuluv summa on laekunud Müüja arvelduskontole (SEB Pank IBAN EE981010220248345229).
  2. Tellimust saab vormistada registreerides endale konto. Tellimuse vormistamise lehel tuleb klikkida nupule „Osta”, ja valida makseviis .
  3. Müüjal on õigus tellimusest taganeda kui Tellija ei tasu arvet tähtaegselt.
 4. Toodete eest tasumine

  1. Makse sooritamiseks tuleb valida tellimuse vormistamise leheküljel sobiv makseviis. Pärast tellimuse esitamist saadetakse makse aluseks olev arve Tellijale tellimuse kinnitusena ka elektronpostiga. Tellijal on soovitav enne arve tasumist kontrollida, et arves sisalduvad andmed vastavad Tellija tellimuses sisalduvale soovile. Kui Tellija valis makseviisiks pangalingiga tasumise, siis suunatakse ta pangalingi lehele pärast tellimuse esitamist.
  2. Makseviisid:
   1. Tasun pangalingiga: Swedbank | SEB | LHV | Nordea | Danske | Krediidipank | Pocopay | Liisi_ee.
   2. Ettemaksu arve – arve alusel pangaülekandega Müüja pangakontole. Arve saadetakse Tellijale tellimuse kinnitusena elektronpostiga. Maksetähtaeg on 3 päeva alates tellimuse kinnituse / arve kuupäevast. Tellimuse täitmisega hakatakse tegelema alates hetkest, kui arvel näidatud kogusumma on laekunud Müüja pangakontole. Juhul, kui raha ei laeku Müüja pangakontole maksetähtajaja jooksul, siis tellimus ja arve tühistatakse automaatselt.
 5. Tagastus

  1. Kuna e-pood pakkub veebipõhiseid teenuseid, on koolitusmaterjal ja testi sisu elektrooniliselt kättesaadavad. Pidage meeles, et ost on siduv, mis tähendab, et see ei ole tagastatav.
 6. Muud tingimused

  1. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.
  2. Ostutingimustega tutvumine on Tellijale kohustuslik.
  3. Tellimuse esitamisel vajutades nuppu „Nõustun” vastavas aknas „Ostutingimused”, kinnitab Tellija, et on tutvunud Ostutingimustega, neist aru saanud ja nõustunud.
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta